ମନୋରଞ୍ଜନ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ଫୁଟାଇବାକୁ ଆମେରିକାରୁ ହୋଇଥିଲା ଯୋଜନା – Kalinga News


ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଗତକାଲି ସକାଳେ ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଘର ବାହାରେ ଗୁଳି ଫୁଟିଥିଲା। କିଛି ଅଜଣା ଦୁର୍ବୃତ୍ତ ଗୁଳି ଫୁଟାଇ ସେଠାରୁ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଏବେ ଏହା ପଛରେ ଜେଲରେ ଥିବା ଗ୍ୟାଙ୍ଗଷ୍ଟର ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ଣୋଇର ଭାଇ ଅନମୋଲ ବିଷ୍ଣୋଇ ହାତ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଏବେ ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ସଲ୍‌ମାନଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ଯୋଜନା ଯୁକ୍ତରାଷ୍ଟ୍ର ଆମେରିକାରୁ ହୋଇଥିଲ। ବୃତ୍ତିଗତ ଗୁଳିମାଡ଼କାରୀ ଏବଂ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର କାରବାର କରୁଥିବା ଏକ ନେଟୱାର୍କ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ବାସଭବନ ବାହାରେ ଏହି ଗୁଳିକାଣ୍ଡ କରିଛନ୍ତି।

ରବିବାର ଦିନ ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୫ଟା ସମୟରେ ଜଣେ ମୋଟରସାଇକେଲରେ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଭିନେତା ରହୁଥିବା ମୁମ୍ବାଇର ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ଗାଲାକ୍ସି ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ବାହାରେ ଚାରି ରାଉଣ୍ଡ ଗୁଳି ଚଳାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଲାଗିଥିବା ସିସିଟିଭିରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଚିହ୍ନଟ କରାଯାଇଛି।

ଫୁଟେଜରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବାସଭବନ ଆଡକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସନ୍ଦିଗ୍ଧମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ କଳା ରଙ୍ଗର ଜ୍ୟାକେଟ୍ ଏବଂ ଡେନିମ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ସହିତ  ଏକ ଧଳା ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟଜଣେ ନାଲି ରଙ୍ଗର ଟି-ସାର୍ଟରେ ଡେନିମ୍ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

ପୋଲିସ ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଉଭୟ ବ୍ୟକ୍ତି କୁଖ୍ୟାତ ଲରେନ୍ସ ବିଷ୍ନୋଇ ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ଅଂଶ ଅଟନ୍ତି। ସଂଗୀତକାର ସିଦ୍ଧୁ ମୁସେୱାଲା ଏବଂ ରାଜପୁତ ନେତା ତଥା କରଣୀ ସେନା ମୁଖ୍ୟ ସୁଖଦେବ ସିଂ ଗୋଗାମେଡିଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ହାଇ-ପ୍ରୋଫାଇଲ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଥିବାରୁ ବିଷ୍ଣୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତିହାର ଜେଲରେ ଅଛି।




Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button