ଜ୍ୟୋତିଷ

29 ଡିସେମ୍ବର 2023 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ – Kalinga News


ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ହର୍ଷବର୍ଦ୍ଧନ ଖବର ଶୁଣାଯିବ।

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍, ଟେଲିକମ୍ ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହିପରି କିଛି ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ହେବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଅଧିକ କାମ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯାହା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଅଛି ତାହା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ପକ୍ଷରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ତୁମେ ସହଜରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ପରି ମନେ ହେଉଛି, ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ ଦିଆଯିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଅପବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତାର ଭଲ ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଛୋଟ ଜିନିଷ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର, ଏହା ତୁମକୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ, ତୁମେ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଆଜି ଜଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଟଙ୍କା ସଠିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ମନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତି ହେବ, ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଶାକରେ ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ଦେଖାଯିବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଦୂରତା ରଖ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ |


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button